Dveře

Montujeme kvalitní dveře.

Hliníkové dveře

Velmi dobře vypadají, jsou odolné a dlouho vydrží. Hliníkové dveře patří k oblíbeným a vyhledávaným i díky tomu, že hliník je lehký, tuhý a pevný kov, který se nekroutí. Nabídka je natolik pestrá, že si vybere každý, ať už je pořizuje do moderního, atypického či stylového rodinného domu. Obrovská kombinace barev, vzorů a dalších designových vychytávek uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Zákazníci si pochvalují zejména jejich odolnost. Jejich užitné vlastnosti oceníte tam, kde je velký provoz, což na celkovou životnost a běžnou údržbu dveří klade skutečně zvýšené nároky.
Ačkoliv na pohled možná působí hliník tak trochu chladně a studeně, opak je pravdou, zejména jde-li o komfortní dveře z několikakomorových profilů. Tato rafinovaná konstrukce brání úniku tepla a díky izolačním výplním, které se přidávají, se jeví jako mimořádně vhodné řešení, pokud nechcete plýtvat penězi za topení.

Hliníkové dveře výborně poslouží nejenom v obytných domech, ale hodí se i do administrativních budov a nejrůznějších firemních prostor. Zrovna tak jsou výbornou volbou pro školky, školy, nemocnice, úřady nebo jakékoli další veřejné prostory.

Hliníkové dveře od Terno Firek s.r.o.

×

TOP