Plastová okna

Montujeme kvalitní plastová okna.

Carport

Hledáte elegantní řešení, jak vyřešit stání pro váš vozový park? A slyšeli jste už o naší nabídce hliníkového garážového stání Carport? Garážové stání Carport uspokojí i nejnáročnější klienty a poskytne Vám tolik potřebný komfort. Kombinuje totiž unikátní design a prvotřídní materiály.

Naše garážové stání Carport je vyrobeno z hliníku – ten zajišťuje nejen vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám, ale také vizuální lehkost a snadnou údržbu. Díky těmto vlastnostem jsou naše hliníková stání ideálním řešením pro moderní urbanistické prostředí.

Vhodně zvolené venkovní stání pro auta přináší řadu výhod. Vaše vozy budou chráněny před nepříznivým počasím – ať jde o déšť, vítr, kroupy nebo sníh. Také UV záření dokáže napáchat na vozech škody – i v tomto případě můžete být v klidu – hliníkové garážové stání Carport ochrání lak vašeho vozu na sto procent. Poškodit Váš vůz však může nejen počasí, ale také ptáci nebo listí - venkovní stání Carport pomáhá minimalizovat tyto nečistoty a tak ušetříte také za myčku aut.

Moderní venkovní stání Carport je k dispozici v různých konfiguracích (maximální rozměr j 7 970 mm x 5 000 mm), což vám umožňuje vybrat si přesně takové, které bude odpovídat nejen vašim praktickým potřebám, ale také estetice okolí. Střecha může být tvořena dvěma druhy polykarbonátu – v nabídce máme polykarbonát mléčný a grey. Hliníkové stání Carport pak můžete také doplnit o led pásky v krovech pergoly.

Kvalitou hliníkového stání Carport si můžete být zcela jistí – je vyvíjeno i vyráběno přímo v České republice. Dbáme na kvalitu použitého materiálu i provedení. Náš výrobní proces je vyladěn do posledního detailu tak, aby naši zákazníci byli vždy maximálně spokojeni. K dispozici je Vám také náš nadstandardní zákaznický servis, který vždy vyřeší všechny Vaše dotazy.

Carport

Parapety MDF Parapety MDF Parapety MDF

×

TOP