Plastová okna

Montujeme kvalitní plastová okna.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie nabízejí jedinečnou možnost, jak můžete zvýšit komfort svého bydlení. Pokud stále váháte, zda jsou venkovní žaluzie pro Vás to pravé, pojďte se s námi podívat na jejich hlavní výhody. První výhodou je, že vypadají zkrátka skvěle. Mnohem důležitější, je však jejich funkčnost - od regulace světla a teploty až po zvýšení soukromí a energetickou efektivitu. Venkovní žaluzie tak nejsou pouze estetickým doplněním exteriéru Vašeho domu, ale v domě se Vám bude lépe žít a navíc také ušetříte na energiích. Naše venkovní žaluzie vynikají zejména precizním zpracováním, odolnými materiály a moderním designem.

Pokud nejste ve fázi výstavby domu nebo rekonstrukce fasády, pak jsou pro Vás skvělou možností přiznané venkovní žaluzie. V tomto případě jsou vodící lišty i krycí plech při pohledu zvenčí viditelné. Naše přiznané venkovní žaluzie spojují funkčnost s moderním designem. S odhaleným mechanismem a elegantním stylem přidávají do exteriéru Vašeho domu nejen efektivní ochranu před sluncem a soukromí, ale také estetický prvek, který zaujme.

Pro nové domy či při rekonstrukci jsou pak volbou číslo jedna zaomítací venkovní žaluzie., u kterých jsou vodící lišty i krycí plech schovány pod samotnou fasádou. Jsou tak elegantním řešením pro každý dům. Naše venkovní žaluzie jsou vyrobeny s důrazem na odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost. Zákazníci dále velmi oceňují jejich praktičnost a snadnou údržbu. Existují tři typy montáže zaomítacích venkovních žaluzií – jedná se o systém klasický, samonosný a montáž purenitových kastlíků. 

V nabídce máme širokou paletu lamel, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Lamely tak můžete sladit s celou fasádou a dosáhnout tak skvělého výsledku. Na prvním místě pro nás je vždy kvalita použitého materiálu. Pokud si nejste s výběrem konkrétních lamel či způsobu montáže venkovních žaluzií jistí, obraťte ses na nás a my Vám se vším rádi poradíme.

Venkovní žaluzie

Parapety MDF Parapety MDF Parapety MDF

×

TOP