Plastová okna

Montujeme kvalitní plastová okna.

Kování na plastová okna a dveře

Kování pro plastová okna a dveře Winkhaus autoPilot je dlouhodobě osvědčeným systémem otvíravě-sklopného kování, který je jedničkou na trhu v oblastech stability, bezpečnosti a funkčnosti. Má vynikající komfort při zpracovávání. Jedná se o atraktivní a variabilní systém kování, který je schopen splnit Vaše individuální požadavky na funkčnost plastových oken a dveří.

Díky systémovému propojení a využívání materiálů nejvyšší kvality umožňuje kování autoPilot Concept optimální rozložení zátěže po obvodu okenního křídla tak, aby v případě trvalé únavové zátěže nebo naopak během krátkodobého extrémního namáhání zaručovalo dlouhodobou stabilitu a bezpečnost. Obzvláště namáhané díly jako hříbky a bezpečnostní protiplechy jsou vyrobeny z kvalitní oceli a zaručují dlouhou životnost i zvýšenou bezpečnost. Winkhaus nabízí systémová řešení, splňující prakticky jakékoliv požadavky na bezpečnost kování, která – dle norem DIN V ENV 1627-1630 – odpovídají třídám odolnosti WK 1 – WK 3.

Právě celoobvodové okenní kování je jedním z prvků, který má nejvetší vliv na dlouholeté a bezproblémové užívání okna. Především na jakosti a trvanlivosti kování závisí komfort obsluhy okna, plynulé otevírání, vyklápění i uzavírání křídla, ochrana proti vloupání a bezpečnost.

Kování může splňovat mnoho doplňkových funkcí:

  • reguluje intenzitu větrání,
  • zajišťuje křídlo ve zvolené poloze,
  • zabezpečuje před jeho nešetrným zavřením při průvanu a pod.

Před vlastním rozhodnutím o koupi plastových oken má smysl se seznámit s technickými řešeními, která nabízí systém AutoPilot. Tím, že si koupíte plastová okna s kováním Winkhaus AutoPilot, navíc získáte další doplňkové funkce, které nabízí jen AutoPilot.

Firma Winkhaus působí na trhu v České republice od začátku 90. let, ale muže se pyšnit již 150-letou tradicí ve výrobě kování.

Kování na plastová okna a dveře

Kování Kování
 

Řada produktů

Eurookno IV 68
Eurookno IV 68
Eurookno IV 89
Eurookno IV 89
Špaletová okna
Špaletová okna

×

TOP