Plastová okna

Montujeme kvalitní plastová okna.

PLASTOVÁ OKNA

Montujeme kvalitní plastová okna.

Servis plasových oken Ostrava

Pozáruční servis plastových a dřevěných oken a dveří od TERNO FIREK

Ceník servisních prací

Promazání s seřízení 1 ks křídla dveří 360 Kč
Promazání a seřízení 1ks křídla okna 180 Kč
Přesklení + vypodložení 1ks skla 225 Kč
Výměna okenního kování u 1ks křidla (bez materiálu) 330 Kč
Výměna těsnění v drážce okna 1bm 75 Kč
Utěsnění spáry silikonem 75 Kč
Montáž + demontáž okenní žaluzie 150 Kč
Výměna venkovního těsnění na křídle 1bm + přesklení 75 Kč
Doprava servisního technika po Ostravě (1 adresa) 450 Kč

Doprava nad 1km (z místa firemní kanceláře - ul. Varšavská 88, Ostrava Hulváky)
Pokud není možné závadu odstranit na místě, je účtována částka 450 Kč za zjištění závady + cena za dopravu

Kontakt: +420 775 254 149

Servis plastových oken Ostrava od Terno Firek s.r.o.

Zřejmě každý v této době uvažuje o tom, kde může nejvíce ušetřit. V zimním období jsou asi nevětší úniky tepla skrze dveře a okna. Mnohdy stačí ale málo.

Výměna oken a péče o ně

V současné době je mnoho různých firem, které zajišťují výměnu oken. Dokonce ani plastová okna již nejsou takovými strašáky, jako tomu bývalo, když se objevila na trhu. Je ale také pravdou, že se mnohé změnilo a na kvalitu současné výroby oken se dá plně spolehnout. Je skutečně důvod se zaměřit na výměnu oken, která zajistí, že nebudete mít úniky tepla a přinesou rovněž jisté pohodlí do domovů.

Mezi skutečně kvalitní systém patří VEKA, což je nejen značka, kterou prověřila doba, po kterou funguje na trhu, ale rovněž to dokazují atesty a certifikáty. Díky tomu se dá plně spolehnout na plastová okna, která přináší jisté benefity.

  • V první řadě jejich cena je podstatně nižší, než u výroby klasicky dřevěných oken. Ačkoliv i zde se dají nalézt různé varianty.
  • Vynikají snadnou údržbou, protože není třeba obnovovat nátěr.
  • Skvělá zvuková a právě i tepelná izolace. To platí nejen pro zimní úsporu, ale i letní, protože se výrazně sníží i používání klimatizace v horkých letních dnech.
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám je samozřejmostí.
  • V nabídce je rovněž i možné osazení různými skly.
  • A rozhodně není problém si zvolit i barvu, která bude ladit například s fasádou. Mnohdy ani nerozeznáte plastové okno od dřevěného, jak moc jsou přesvědčivé dekory.

I když mají poměrně dlouhou životnost, je třeba se o ně rovněž dobře starat. Nejedná se teď o mytí, ale i o pravidelnou kontrolu, zdali je vše v pořádku. V tomto případě se samozřejmě vyplatí servis plastových oken, kdy se odstraní i drobné nedostatky, jako je správné utažení nebo povolení a rovněž i poradenství, jak se správně o plastová okna starat. Není to nic náročného, a že skutečně plastová okna efektivně fungují, dokazuje i skutečnost, že se jimi osazují školy, školky, administrativní budovy, různá zdravotnická zařízení a mnohé další budovy. Servis oken samozřejmě prodlouží jejich životnost, což je další přínosný benefit. 

Servis plastových oken Ostrava

×

TOP