Plastová okna

Montujeme kvalitní plastová okna.

Hliníkové pergoly

Sníte o možnosti odpočinku a relaxace na Vaší zahradě za každého počasí? Chcete mít možnost posedět si s rodinou či přáteli a užít si komfortu pergoly? Pak jste na správné adrese. Naše nabídka hliníkových pergol je jedinečná. Nejčastěji realizujeme hliníkové pergoly, které přímo navazují na dům, ale možné je realizovat také samostatně stojící hliníkovou pergolu. Vždy se snažíme plně vycházet vstříc potřebám a přáním našich zákazníků.

Hliníkové pergoly jsou mezi našimi zákazníky stále populárnější a není se čemu divit. Kombinují totiž praktičnost a styl. Vynikají zejména snadnou instalací: hliník je lehký materiál, což usnadňuje proces montáže a umožňuje rychlé vytvoření atraktivního venkovního prostoru.

Pro výstavbu pergol je hliník skvělou volbou - je odolný vůči korozním procesům a tak hliníkové pergoly odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám, včetně deště, sněhu a slunce. Tato odolnost zajišťuje dlouhou životnost a minimální údržbu. Samozřejmostí je naše dlouhá záruka, protože za naší prací si stojíme.

Naše hliníkové pergoly Vás překvapí svou variabilitou – vybrat si můžete hliníkovou pergolu s bočním zasklením, stejně jako s látkovým zastíněním, nebo screenovými roletami. V naší nabídce rozlišuje tři základní typy hliníkových pergol – je to typ espace, skyspace a skyline. Ať už hledáte luxusní variantu, nebo spíše tu ekonomickou – u nás si vždy vyberete. Hliníkové pergoly nabízejí moderní a čistý vzhled, který lze snadno sladit s různými architektonickými styly a designovými prvky.

Bonusem navíc pak je, že hliník je recyklovatelný materiál, což z něj činí ekologickou volbu. Po skončení životnosti může být hliníková konstrukce recyklována, což přispívá k udržitelnosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme zde pro Vás a vždy připraveni pomoci. Rádi pro Vás vytvoříme vaši oázu klidu přesně podle Vašich představ.

Hliníkové pergoly

Parapety MDF Parapety MDF Parapety MDF

×

TOP